מתקדמים לבית משלכם? wifix יסדר לך משכנתא לבית… מהבית

ייעוץ והשוואת משכתנאות בקליק

 

בשעה טובה הגיע הזמן, שגם לכם יהיה בית משלכם...ואז המילה הזו – מ ש כ נ ת ה.

אתם כבר מדמיינים את עצמכם רצים ועוברים בין בנקים ולא בהכרח יודעים מה לשאול...תורידו לחץ.

אנחנו מזמינים אתכם להכין קפה, לשבת על הספה (אצלנו מותר רגליים על השולחן) ולקחת את הנייד – כמה קליקים ונעשה לכם סדר בכל העולם הזה. נבדוק למה אתם זכאים, נשווה עבורכם משכנתאות מכל הבנקים (כן בלי שתצאו מהבית), נלווה אתכם אישית עם יועץ המשכנתאות שלנו – כי בכל זאת בטוח יהיו לכם שאלות) ובסוף, אנחנו מבטיחים לכם, שתקבלו את הצעת המשכנתה האופטימלית עבורכם.

עכשיו הגיע הזמן לקום וללכת לחתום. תתרגשו ותתחדשו.

3 צעדים פשוטים
בקשת הצעה למשכנתא

כמו שכל פקיד בבנק יבקש גם כאן מתחילים במילוי פרטי בקשה למשכנתא ופרטי הנכס. אלו פרטים הכרחיים לקבלת מסלול מומלץ.

קבלת יעוץ ראשוני

כאן כבר יגיע השלב שנדבר, נכיר, נסביר ונתאים לכם את המשכנתא המדויקת בשכ"ל נהנים גם מטכנולוגיה מתקדמת וגם מיחס אישי – שם פנים וקול, שילוו אותך כמו חבר ממש ממש טוב.

קבלת הצעות מבנקים

אנחנו 'נריב בשבילכם' להשיג את ההצעה הטובה ביותר מהבנקים. יש לנו כח כזה. באיזור האישי תוכלו לצפות בהצעות ריבית שהתקבלו מהבנקים ובמייל או בטלפון תוכלו לקבל מהיועץ שלכם פרשנות והסברים

348,458
הלוואות ניתנו דרכנו
מעל 5 מילארד ₪
סכום הכסף שהעונק כהלוואות
800,000
הקהילה שלנו

מה כותבים עלינו

העבודה עם וויפיקס (בפרט גיא וביום יום מול ליאורה המקסימה) הייתה מעל לכל מה שציפיתי, אין מילים. המחיר הוגן, השירות מעל ומעבר, רספונסיביים, קשובים, מבינים עניין ומספקים המון המון ערך שנמדד בהרבה כסף. ממליץ לכל מי שחושב להתעסק עם כל מה שקשור במשכנתא קודם כל לפנות אליהם, כיף שיש כאלה חברות!
Eran Yacobovitch (by google)

פלטפורמה שמייצרת מכרז בין הבנקים להתחרות עליכם לקוחות, בדרך זו הצלחתי להוזיל את המשכנתא שלי בעשרות אלפי שקלים, מול הבנק שלי לאחר שבאתי עם ריביות הרבה יותר אטרקטיביות.
שירות מצויין וזמין, ממליץ מאוד, יכול לחסוך הרבה כסף,.
דרך פשוטה חוסכת זמן וכסף.

Mazin Shibli (by google)
ליווי מקצועי, שרותי, הבנת הצרכים ועצות טובות, כל אלה עזרו לנו לסגור עסקה טובה, שמחים שבחרנו בכם, אנו (אשתי ואני) ממליצים בחום
Doron Zuberman (by google)